Psychoterapeuci Płock

Dane adresowe:

Plac Obrońców Warszawy 1/1,
09-402 Płock
mazowieckie

Dane kontaktowe:

info@psychoterapeuciplock.pl
503-498-685

Dane firmy:

Psychoterapeuci Płock
NIP: 3414067976
REGON: 192034091

WWW:

Social Media:

Opis firmy Psychoterapeuci Płock

Oferujemy swoim klientom terapie pojedyncze, konsultacje dla par i terapie rodzinne. Prowadzimy terapie krótko i długoterminowe. Jesteśmy wieloletnie doświadczonym zespołem specjalizującym się w psychologii i psychoterapii zarówno z młodzieżą jak i dorosłymi, a nasze doświadczenie ciągle zgłębiamy uczęszczając w warsztatach i przeprowadzając staże kliniczne.
Kierujemy się głównie do osób którym dolega depresja, niska samoocena, kryzys życiowy, bezsenność, smutek, ale również do tych, których ciekawi własny rozwój, swoje możliwości i potencjał oraz odkrycie i wzmocnienie ich. Zaufało nam już wiele osób, odmień swoje życie i odwiedź nas na psychoterapeuciplock.pl

Oferta firmy

Psychoterapeuci Płock prowadzą terapie indywidualne i dla par, krótko i długoterminowe. Oferujemy również terapie dla rodzin, a także dogłębne wsparcie w przypadku kryzysu życiowego.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Specjalista Psychiatra Dzieci i Młodzieży, dr n.
DERMESTETIC | Gabinet medycyny estetycznej i dermatologii ogólnej w Szczecinie to wyjątkowe i unikalne miejsce ze wspaniałym personelem i jeszcze lepszą atmosferą podczas zabiegu.
Ziemlewski to jedna z największych i najnowocześniejszych Klinik w Polsce.