Made By Friends Donata Strycharczyk

Dane adresowe:

Falista 22A/18,
81-331 Gdynia
pomorskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
hello@jackstronghair.pl
602 421 641

Dane firmy:

Made By Friends Donata Strycharczyk
NIP: 5882280210
REGON: 221247867

WWW:

Social Media:

Opis firmy Made By Friends Donata Strycharczyk

Masz problem z niekontrolowaną utratą włosów? Nie chcesz już skrywać ich pod peruką czy godzinami układać tak, by przykryć łyse prześwity? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Oferujemy profesjonalną pomoc i obsługę medyczną podczas wykonywania zabiegu transplantacji włosów w Turcji. Dzięki najnowocześniejszym metodom przeszczepu, takim jak na przykład metoda FUE, zabieg zostanie przeprowadzony według najwyższych standardów jakości, a przede wszystkim bezpiecznie. Już dziś spełnij swoje marzenie o pięknych włosach!

Oferta firmy

W ofercie firmy Jack Strong Hair znajduje się między innymi:
- transplantacja włosów,
- przeszczep włosów,
- metoda fue,
- metoda dhi,
- klinika przeszczepu włosów.

Ze szczegółami oferty firmy Jack Strong Hair można się zaznajomić pod adresem https://jackstronghair.com


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Gabinet kosmetologiczny „Idealnie” to renomowana placówka, specjalizująca się w depilacji laserowej, endermologii oraz kosmetologii.
Borykasz się z problemem nadmiernego wypadania włosów? A może z trądzikiem lub masz na skórze rozstępy? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Gdyni.
Nadmierne owłosienie powoduje, że wstydzisz się swojego ciała? Odbiera Ci to pewność i śmiałość? Nie martw się! Clinica Cosmetologica to renomowana placówka, która zajmuje się skuteczną depilacją laserową w Gdyni.