Kwiatek Dental Clinic Sp. z o.o.

Dane adresowe:

ul. Kordeckiego 22,
60-144 Poznań
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

info@klinikakwiatek.pl
+48 535 266 264
+48 535 122 137

Dane firmy:

Kwiatek Dental Clinic Sp. z o.o.
NIP: 7792509360
REGON: 384411352

WWW:

Social Media:

Opis firmy Kwiatek Dental Clinic Sp. z o.o.

Klinika Kwiatek zaprasza do zapoznania się z ofertą leczenia stomatologicznego. Oferujemy: implantologie, wybielanie zębów, chirurgię stomatologiczną, stomatologię cyfrową, protetykę, leczenie kanałowe, zabiegi higienizacyjne, radiodiagnostykę. Każdy nasz dentysta ma wieloletnie doświadczenie w pracy jako stomatolog, dzięki czemu zapewniamy naszym pacjentom wysoką jakość, jak i komfort podczas wizyty u dentysty. Dbanie o uśmiech i zdrowe zęby jest dla nas bardzo ważne. Staramy się zachęcać naszych pacjentów do regularnej kontroli jamy ustnej. Każdy gabinet jest zaopatrzony w nowoczesny sprzęt, pozwala to na jeszcze skuteczniejsze leczenie każdego pacjenta. Staramy się przypominać naszym pacjentom, że dzięki profilaktyce i regularności będą mogli zachować zdrowe zęby na długie lata. Korzystanie z naszych usług pozwala cieszyć się niesamowitymi efektami. Klinika cieszy się renomą w Poznaniu i okolicach. Staramy się dbać o niezmiennie wysoki poziom każdej naszej usługi, co potwierdzają opinie w internecie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kliniki. Klinika Kwiatek - dentysta w Poznaniu.

Oferta firmy

Protetyka - korony porcelanowe, licówki
Implantologia
Leczenie kanałowe
Cadiax - diagnoza bólu głowy
Cerec - stomatologia cyfrowa
Wybielanie zębów
Ortodoncja - aparaty stałe, ruchome, porcelanowe
Peridontologia - leczenie chorób przyzębia
Zabiegi Hieginizacyjne - piaskowanie, skaling, fluoryzacja
Chirurgia stomatologiczna
Stomatologia ogólna
Rentgenodiagnostyka - tomografia komputerowa, zdjęcia panoramiczne, RTG


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Leczenie specjalistyczne chorób stopy, urazów stawu skokowego oraz haluksów w Poradni Chorób Stopy.
Poradnia Chorób Stopy to specjalistyczna, nowoczesna poradnia, stworzona przez zespół pasjonatów (lekarzy, podologów oraz fizjoterapeutów), których celem jest leczenie schorzeń oraz urazów stopy i stawu skokowego, na światowym poziomie.
Dokuczają Ci haluksy? Nie wiesz, od czego rozpocząć ich leczenie? Nie martw się! Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie kompleksową bazę danych, którą znajdziesz na portalu Haluksy-leczenie.