Klinika Leczenia Uzależnień Arka Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Spacerowa 4,
43-460 Wisła
śląskie

Dane kontaktowe:

arkaterapia@gmail.com
+48 783 218 321

Dane firmy:

Klinika Leczenia Uzależnień Arka Sp. z o.o.
NIP: 5482659147
REGON: 242879269

WWW:

Social Media:

Opis firmy Klinika Leczenia Uzależnień Arka Sp. z o.o.

Nasz Ośrodek położony jest w Wiśle, a atrakcyjnym, ale dyskretnym miejscu. Filozofią Ośrodka Arka jest zapewnienie możliwie najbardziej sprzyjających warunków do realizacji programu terapeutycznego. Staramy się zapewnić komfortowe warunki pobytu pacjentom oraz przyjazną, wręcz rodzinną atmosferę. Zespół stanowią wykwalifikowani terapeuci: psychologowie, pedagodzy, specjaliści terapii uzależnień, a także opiekunowie medyczni, którzy dzięki doświadczeniu zawodowemu zapewniają pełen profesjonalizm w swojej dziedzinie. W naszym Ośrodku obowiązuje 100% anonimowość i dyskrecja. Zawalcz o lepsze jutro!

Oferta firmy

Ośrodek Arka oferuje kompleksową terapię uzależnień od: alkoholu, narkotyków, leków psychotropowych, nasennych i przeciwbólowych, ale również hazardu. Oferta terapeutyczna zawiera: farmakoterapię, psychoterapię grupową, terapię rodzin lub związków, indywidualny plan terapii optymalny do problemu i sytuacji pacjenta, psychoedukację, intensywną psychoterapię indywidualną, leczenie dietą stosowną do choroby. Ponadto proponujemy wsparcie po zakończeniu terapii podstawowej oraz inne formy pomocy ułatwiające pokonywanie uzależnień.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Prowadzimy konsultacje psychologiczne w Jabłonnie.
Masz problem z uzależnieniem od alkoholu, hazardu lub narkotyków? OŚRODEK NOWE ŻYCIE to miejsce, w którym otrzymasz odpowiednią pomoc.
Z myślą o osobach uzależnionych od alkoholu powstała firma Euromed, która dysponuje doświadczonym zespołem lekarskim będącym do dyspozycji każdego pacjenta, niezależnie od dnia ani godziny.