Idealnie Grzegorz Grabiński

Dane adresowe:

Juliusza Ligonia 40/1,
40-037 Katowice
śląskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@idealnie.eu
(53) 399 93 89

Dane firmy:

Idealnie Grzegorz Grabiński
NIP: 5771889161
REGON: 240098266

WWW:

Social Media:

Opis firmy Idealnie Grzegorz Grabiński

Gabinet kosmetologiczny „Idealnie” to renomowana placówka, specjalizująca się w depilacji laserowej, endermologii oraz kosmetologii. Na zainteresowane osoby czekają profesjonalne zabiegi, które poprawiają zdrowie, urodę oraz samopoczucie. Gabinet kosmetologiczny „Idealnie” zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, którzy gwarantują skuteczne zabiegi, cechujące się najwyższą jakością! Gabinet kosmetologiczny zapewnia ponadto przyjazną atmosferę, pełen komfort i bezpieczeństwo, a także trwałe rozwiązania. Jesteś zainteresowana?

Oferta firmy

Firma Idealnie Grzegorz Grabiński oferuje:
- depilacja,
- depilacja laserowa,
- kosmetolog.

Z aktualną ofertą firmy Idealnie Grzegorz Grabiński można się zaznajomić na stronie www pod adresem: http://idealnie.eu


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Masz problem z niekontrolowaną utratą włosów? Nie chcesz już skrywać ich pod peruką czy godzinami układać tak, by przykryć łyse prześwity? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Oferujemy profesjonalną pomoc i obsługę medyczną podczas wykonywania zabiegu transplantacji włosów w Turcji.
Borykasz się z problemem nadmiernego wypadania włosów? A może z trądzikiem lub masz na skórze rozstępy? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Gdyni.
Nadmierne owłosienie powoduje, że wstydzisz się swojego ciała? Odbiera Ci to pewność i śmiałość? Nie martw się! Clinica Cosmetologica to renomowana placówka, która zajmuje się skuteczną depilacją laserową w Gdyni.