Clinica Cosmetologica Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Powstania Styczniowego 22/2,
81-519 Gdynia
pomorskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
gdynia@clinicacosmetologica.pl
791 600 607

Dane firmy:

Clinica Cosmetologica Sp. z o.o.
NIP: 9571082510
REGON: 363253352

WWW:

Social Media:

Opis firmy Clinica Cosmetologica Sp. z o.o.

Borykasz się z problemem nadmiernego wypadania włosów? A może z trądzikiem lub masz na skórze rozstępy? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Gdyni. Oferujemy profesjonalne zabiegi na twarz i ciało, w tym zabiegi na blizny po trądziku. Tu skorzystasz z profesjonalnej mezoterapii i krioterapii. Co więcej, świadczymy usługi depilacji woskiem oraz depilacji laserowej. Z nami możesz trwale pozbyć się zbędnego owłosienia i zachwycać pięknym, gładkim ciałem. Już dziś skontaktuj się z naszą kliniką i zaplanuj wizytę.

Oferta firmy

Przedstawiana firma Clinica Cosmetologica Sp. z o.o. ma w ofercie:
- Zabiegi na ciało
- Zabiegi na twarz
- Depilacja laserowa
- Zabiegi na cellulit
- Zabiegi na rozstępy
- Zabiegi na blizny potrądzikowe
- Zabiegi odmładzające
- Zabiegi na worki i cienie pod oczami.

Z dokładniejszymi informacjami na temat firmy Clinica Cosmetologica Sp. z o.o. zapoznać się można na witrynie https://clinicacosmetologica.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Gabinet kosmetologiczny „Idealnie” to renomowana placówka, specjalizująca się w depilacji laserowej, endermologii oraz kosmetologii.
Nadmierne owłosienie powoduje, że wstydzisz się swojego ciała? Odbiera Ci to pewność i śmiałość? Nie martw się! Clinica Cosmetologica to renomowana placówka, która zajmuje się skuteczną depilacją laserową w Gdyni.
Polski Instytut Medycyny i Kosmetologii skupia się głównie na prowadzeniu szkoleń z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej.