Centrum Medyczno-Stomatologiczne dr Bogacz

Dane adresowe:

Kokota 80,
41-711 Ruda Śląska
śląskie

Dane kontaktowe:

drbogacz@silnet.pl

Dane firmy:

Centrum Medyczno-Stomatologiczne dr Bogacz
NIP: 6342897953
REGON: 367596907

WWW:

Social Media:

Opis firmy Centrum Medyczno-Stomatologiczne dr Bogacz

Dr Bogacz stomatolog w Rudzie Śląskiej to nowoczesne miejsce na mapie Śląska, które nie tylko spełnia, ale także wyznacza standardy w dziedzinie medycyny. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej opiece nad Pacjentami w każdym wieku. Profesjonalny sprzęt i dostęp do radiowizjografii cyfrowej pozwala nam skutecznie leczyć nawet najbardziej wymagające przypadki. Pacjenci naszej kliniki dentystycznej w Rudzie Śląskiej doceniają nas m.in. za dogodną lokalizację, przystosowanie przestrzeni do najmłodszych Pacjentów i karmiących matek, nowoczesny sprzęt i bezbolesne metody leczenia. Dzięki licznym poleceniom możemy się stale rozwijać i inwestować w zdobywanie wiedzy w zakresie nowoczesnych metod terapii. Specjalizujemy się w stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej i ogólnej, implantologii czy protetyce dentystycznej. Umów się na wizytę u ekspertów od uśmiechu w klinice stomatologicznej w Rudzie Śląskiej!

Oferta firmy

Oferujemy naszym Pacjentom kompleksową opiekę w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji, implantologii, protetyki czy chirurgii. Każda z wizyt prowadzona jest w atmosferze bezpieczeństwa i maksymalnego komfortu.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz dobrego stomatologa w Gdańsku? Skontaktuj się z profesjonalną placówką dentystyczną, jaką jest Somatologia Podralscy! Warto nadmienić, że we wspomnianym gabinecie oferowane są zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnego systemu znieczuleń QuickSleeper5, który gwarantuje komfortowe leczenie bez bólu.
Salon Optyczny Cztery Pory Wzroku w Jeleniej Górze to idealne miejsce, aby zadbać o swój wzrok.
Centrum medyczne Sokrates to najlepsza prywatna przychodnia w Sieradzu.