Beautyconect.pl

Dane adresowe:

Królowej Jadwigi 60,
30-209 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
info@beautyconect.pl
884 884 607

Dane firmy:

Beautyconect.pl
NIP: 6811115177
REGON: 351453847

WWW:

Social Media:

Opis firmy Beautyconect.pl

Jeśli szukacie dla siebie dobrej oferty, gdy chodzi o kosmetologię estetyczną możecie bez obaw decydować się na nasz gabinet, który mieści się na terenie Krakowa. Proponujemy usługi z nowoczesnej gamy, dzięki którym możliwe stanie się skuteczniejsze dbanie o osobiste piękno i podkreślanie najważniejszych walorów. Proponujemy między innymi realizowanie profesjonalnych usług związanych z przygotowywaniem makijażu permanentnego. Gwarantujemy indywidulane podejście do potrzeb każdej kobiety, która się u nas pojawi.

Oferta firmy

Firma Beauty Conect posiada w ofercie:
- makijaż permanentny
- Pigmentacja medyczna
- trychopigmentacja

Szczegóły oferty firmy Beauty Conect oraz dane kontaktowe odnaleźć można na stronie www http://beautyconect.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Masz problem z niekontrolowaną utratą włosów? Nie chcesz już skrywać ich pod peruką czy godzinami układać tak, by przykryć łyse prześwity? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Oferujemy profesjonalną pomoc i obsługę medyczną podczas wykonywania zabiegu transplantacji włosów w Turcji.
Gabinet kosmetologiczny „Idealnie” to renomowana placówka, specjalizująca się w depilacji laserowej, endermologii oraz kosmetologii.
Borykasz się z problemem nadmiernego wypadania włosów? A może z trądzikiem lub masz na skórze rozstępy? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Gdyni.