Arsyna

Dane adresowe:

ul. Twarda 18,
00-105 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

martyna.rejduch@gmail.com

Dane firmy:

Arsyna
NIP: 5252849453
REGON: 388002194

WWW:

Social Media:

Opis firmy Arsyna

Arsyna jest inicjatywą jednej osoby, góralki pochodzącej z polskich gór - Tatr, która zajmuje się publikacjami na temat zastosowania ziół, olejków eterycznych. Publikacje dotyczą również szeroko rozumianego zdrowia, zdrowego trybu życia w zgodzie z naturą. Plany firmy obejmują rozszerzanie oferty w zakresie ziołolecznictwa połączonego ze sprzedażą doradczą, jak również produkcji kosmetyków naturalnych bazujących m.in. na oferowanych aktualnie olejkach eterycznych. Podstawą istnienia firmy, podstawą jej oferty jest szczerość, zgoda z naturą, bazowanie tylko i wyłącznie na sprawdzonych i naturalnych składnikach.

Oferta firmy

W ofercie firmy znajdziemy m.in. naturalne olejki eteryczne. Wkrótce również dostępne będą naturalne kosmetyki oraz zioła. Oferta firmy stale jest poszerzana.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Gabinet oferujący liczne terapie naturalne oraz biorezonans to idealne miejsce dla wszystkich ceniących sobie metody naturalne.
Sklep online Medycyna CBD oferuje w swojej ofercie szeroki zakres produktów z wyciągiem z konopi siewnej bogatej w CBD.
Masz, być może kłopoty z wzwodem? Śnisz o efektownym wzwodzie na zawołanie? Wstydzisz się opowiedzieć innym o zaistniałym problemie? Jeśli tak jest to obowiązkowo zapoznaj się z poniższym artykułem.